16. ledna 2015

Závěrečná konference projektu proběhla dne 14. ledna 2015 v prostorách Congress centra Veba Broumov a.s.

V úvodu připomenula manažerka projektu paní Hana Effenbergová jednotlivé aktivity projektu. Jednotliví garanti pak tyto aktivity představili podrobněji. Vystoupil zde tedy Bc.Miroslav Frömmel za DDM ULITA, Mgr. Michaela Středová za Školní poradenské pracoviště Masarykovy základní školy, Mgr. Šárka Rambousková za studenty Gymnázia Broumov a jednotliví studenti. V závěru konference vystoupila ředitelka Masarykovy základní školy se shrnutím významu celého projektu.

Projekt, který začínal v roce 2013, bude ukončen 31. ledna 2015.

Poděkování patří všem zapojeným osobám - učitelům, asistentům, pracovníkům DDM ULITA, účetním projektu a především zařizovateli školy - Městu Broumov, za podporu při realizaci i udržitelnosti projektu v následujících letech.

IMG_0018.JPG   IMG_0016.JPG