13. května 2014

VYBÍJENÁ 6.tříd

29.4. a 6.5.2014

Okresní finále ve vybíjené 6. tříd se letos konalo na přelomu dubna a května. Nejprve své síly změřili chlapci. Přihlášeno bylo celkem 5 družstev a hrálo se systémem každý s každým. S plným počtem bodů, bez jediné porážky, skončilo na 1. místě družstvo naší MASARYKOVY ZŠ. Chlapci ve složení: 6.A-Jansa Dominik, Richter Tomáš, Sodomek Michal, Bastl Radek a Zelený David; 6.B-Prouza Josef, Kučera Josef, Nič Michal, Suchý Adam, Venclák Matěj a Tancoš Miroslav, si tímto vítězstvím zajistili postup do krajského kola. Nejlepším hráčem domácích byl vyhlášen Josef Kučera.

O týden později se mezi sebou utkala družstva dívek. Stejný počet týmů i herní systém. Děvčata: 6.A-Gabrišová Olga, Myšáková Kateřina, Svobodová Karolína, Habasová Radka; 6.B-Horváthová Eva, Horváthová Natálie, Hrubá Aneta a Šrejberová Renata, nezopakovala skvělý výkon chlapců a obsadila celkové 5. místo. Aneta Hrubá se stala nejlepší hráčkou naší školy. Po zásluze postupuje do krajského kola družstvo ZŠ V. Hejny v Červeném Kostelci.

Všechna družstva, nejlepší hráčky a hráči z každé školy obdrželi diplomy. První tři nejlepší týmy dostaly věcné ceny a sladkou odměnu.

Všem děkuji za reprezentaci školy a těším se zase za rok J

Mgr. Monika Sloupenská

P1070375.JPG              P1070379.JPG