Vánoční dílny

22. listopadu 2018

I letos proběhly na 1.stupni vánoční dílny. Tentokrát se konaly v rámci projektu Přijďte pobejt jako poslední akce pro žáky, která se uskutečnila v Broumově.
Polští žáci a učitelé byli rozděleni do několika věkově odlišných skupin. Pod dohledem českých pedagogů si děti vyráběly dekorace na vánoční stůl, přáníčka a svícínky. Každý výrobek si pak samy slavnostně zabalily a odvezly buď do Polska nebo odnesli domů jako dárek pro maminky. Přestože byla tato akce poslední pro žáky základních škol, nejednalo se o akci poslední v rámci celého projektu.V pátek 18.prosince se uskuteční za přítomnosti hostů z Polska a za přítomnosti starosty města pana Kotrnce závěrečná konference. Zde budou zhodnoceny výsledky projektu a přínos pro českou nebo polskou školu.