30. listopadu 2016

O pohár 17. listopadu“

Pohybem nasycené a čestným sportovním duchem provoněné dopoledne si užili žáci 1. stupně na fotbalovém turnaji „O pohár 17. listopadu“ v hale na Spořilově Broumov dne 29. listopadu 2016.

Tohoto halového turnaje se v letošním školním roce zúčastnily pouze 3 týmy, přesto byl turnaj podtrhnutý sportovním nadšením, láskou k fotbalu, fair-play hrou a přátelskou atmosférou mezi zúčastněnými týmy.

Naši chlapci skončili „o prsa“ na druhém místě. Všichni odešli s pěknými věcnými cenami. Těšíme se na příští ročník tohoto vydařeného a dobře zorganizovaného turnaje.

Starší žáci: Adam Kašpar, Adam Hejcman, Jan Dolák, Jan Ferenc, Jonáš Panchartek, Jan Deňo

Mladší žáci: Jan Matyáš Veverka, Jonáš Jirman, Ondřej Kubásek, Tomáš Freiwald, Jakub                      Hašek, Antonín Hašek

P.Hašková