Masarykova základní škola

Broumov, Komenského 312, okres Náchod

Kalendář akcí

Vánoční dílny

22. listopadu 2018

Jedeme na hory

20. srpna 2018

Všechny Akce

Odstraňujeme bariéry

21. června 2017

foto č. 3.JPG

     12. června se uskutečnilo obvodní kolo již tradičního lehkoatletického čtyřboje školních družin. Zúčastnilo se ho celkem 103 dětí ze 7 školních družin. Naši školní družinu reprezentovalo celkem 21 dětí. Naše děti získaly celkem 30 diplomů z celkových 120 udělovaných, všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci. 

     15. června jsme vyhlašovali nejúspěšnějšího atleta naší školní družiny v obvodním kole LA čtyřboje za školní rok 2016/2017. Stala se jím teprve sedmiletá školačka, žákyně 1. třídy Barbora Vaňková. Ta se umístila na stupních vítězů ve všech čtyřech disciplínách. Získala ocenění a na 1 rok jí byl zapůjčen putovní pohár pro nejúspěšnějšího atleta naší družiny. Blahopřejeme a snad ho za rok obhájí.

foto č. 4.JPG

     

DSC05444.JPG

     19. června naši nejlepší sportovci obvodního kola odjeli reprezentovat naši školní družinu do okresního kola lehkoatletického čtyřboje v Náchodě. Jelo celkem 8 dětí: Bára Vaňková (1.B), Terka a Tomáš Freiwaldovi (2.A), Eliška Trenčanská, Jakub a Toník Haškovi (2.B), Nikola Hrobařová (4.B) a Natálie Malá (5.A). Naše výprava byla velmi úspěšná, naše děti získaly 12 diplomů a přivezly si domů i krásné medaile. Tentokrát byl nejúspěšnějším atletem Toník Hašek, kterého zdobily hned 4 medaile, 2 stříbrné a 2 bronzové. Jakub Hašek byl ve vytrvalosti sražen špatně předbíhajícím závodníkem. Byl ale statečný a zkusil své síly ve druhém rozběhu. Nakonec si za tuto disciplínu odvezl stříbrnou medaili. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za perfektní reprezentaci naší školní družiny. Přejeme hodně dalších a nejen sportovních úspěchů.

 

                                                                      

 

                                                                                                                                                  G. Teichmanová

Zpět

Webové stránky vytvořil Acceler