21. června 2017

foto č. 3.JPG

12. června se uskutečnilo obvodní kolo již tradičního lehkoatletického čtyřboje školních družin. Zúčastnilo se ho celkem 103 dětí ze 7 školních družin. Naši školní družinu reprezentovalo celkem 21 dětí. Naše děti získaly celkem 30 diplomů z celkových 120 udělovaných, všem gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

15. června jsme vyhlašovali nejúspěšnějšího atleta naší školní družiny v obvodním kole LA čtyřboje za školní rok 2016/2017. Stala se jím teprve sedmiletá školačka, žákyně 1. třídy Barbora Vaňková. Ta se umístila na stupních vítězů ve všech čtyřech disciplínách. Získala ocenění a na 1 rok jí byl zapůjčen putovní pohár pro nejúspěšnějšího atleta naší družiny. Blahopřejeme a snad ho za rok obhájí.

foto č. 4.JPG

DSC05444.JPG

19. června naši nejlepší sportovci obvodního kola odjeli reprezentovat naši školní družinu do okresního kola lehkoatletického čtyřboje v Náchodě. Jelo celkem 8 dětí: Bára Vaňková (1.B), Terka a Tomáš Freiwaldovi (2.A), Eliška Trenčanská, Jakub a Toník Haškovi (2.B), Nikola Hrobařová (4.B) a Natálie Malá (5.A). Naše výprava byla velmi úspěšná, naše děti získaly 12 diplomů a přivezly si domů i krásné medaile. Tentokrát byl nejúspěšnějším atletem Toník Hašek, kterého zdobily hned 4 medaile, 2 stříbrné a 2 bronzové. Jakub Hašek byl ve vytrvalosti sražen špatně předbíhajícím závodníkem. Byl ale statečný a zkusil své síly ve druhém rozběhu. Nakonec si za tuto disciplínu odvezl stříbrnou medaili. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za perfektní reprezentaci naší školní družiny. Přejeme hodně dalších a nejen sportovních úspěchů.

G. Teichmanová