Úvod > Novinky>Pro žáky>Informace ke školnímu roku

27. listopadu 2014

Podzim plný fotbalu a florbalu na MASARYKOVĚ ZŠ

Prvním podzimním turnajem (9.10.2014) bylo okrskové kolo starších žáků v minifotbalu . Bez jediné porážky, s plným počtem bodů vyhrála naše škola ve složení : Felkel Vojtěch, Felkel Martin, Borna Vojtěch (9.B), Farkaš Simon, Jakubec Jiří a Sklenařík Jaroslav (8.A).  Kluci si tímto vítězstvím vybojovali postup do okresního finále, které se konalo v Náchodě 21.10.2014. Bohužel se kvůli zranění nemohl tohoto turnaje zúčastnit Martin Felkel. Nahradil ho Michal Sodomek (7.A).  Ve finále naše družstvo skončilo na krásném 3.místě a nejlepším hráčem v okrese byl po zásluze vyhlášen Vojtěch Felkel.  Oba turnaje odehráli  kluci bez jediného střídání, hráli jako tým a zaslouží si velký obdiv.

Dva turnaje pořádala naše škola a jednalo se o okrskové kolo ve florbalu mladších a starších žáků.  Turnaje proběhly ve dnech  23.10.2014 (mladší žáci) a 6.11.2014 (starší žáci). Za mladší žáky nastoupili: Bastl Radek, Dvořák Lukáš, Jansa Dominik, Richter Tomáš, Sodomek Michal, Kučera Alex (7.A), Ježek Kamil, Franc David (7.B) a Habas Ivan (6.B).  Celkově obsadilo naše družstvo  3.místo.

Výbornou úroveň měl turnaj starších žáků.  Pouze s jednou porážkou se na skvělém  2.místě umístili: Gritz Alexandr, Felkel Vojtěch, Borna Vojtěch (9.B), Kroupa Michal, Kořízek František (9.A), Farkaš Simon, Jakubec  Jiří, Netík Ondřej a Sklenařík Jaroslav (8.A).

Všem děkuji za reprezentaci  naší  školy.

Mgr. Monika Sloupenská

P1110432.JPG  P1110554.JPG