Úvod > Novinky>Úvodní stránka>Kontakty a organizační schéma

06. listopadu 2014

Florbalový turnaj žáků 1. stupně ZŠ

Dne 4. listopadu 2014 proběhl v hale na Spořilově florbalový turnaj Think Blue Cup 2014, což je celorepubliková soutěž pro žáky a žákyně 1. stupně ve florbalu. Letošní okresní kolo proběhlo na domovské půdě – v Broumově. Zúčastnily se týmy z Nového Města a Police nad Metují, další 2 družstva na poslední chvíli odřekla. Přestože naši chlapci hráli svůj opravdový první zápas, jejich výkon a herní projev byl naprosto rovnocenný se zbylými dvěmi týmy, které se fotbalových soutěží účastní pravidelně.

Ráda bych poděkovala za pomoc s organizací turnaje žákovi Gymnázia Broumov Pavlu Chudinskému, který kluky báječně řídil a radil, jak takticky hrát a kterých chyb se vyvarovat.Naši žáci obsadili 3. místo, na druhém místě skončil tým z Nového Města a prvenství si vybojovali žáci z Police nad Metují.Celý turnaj byl podbarven poctivou sportovní atmosférou a chutí čestně hrát.Příští rok se turnaje určitě zúčastníme také.

Poděkování patří i správci haly Petru Cvrčkovi, který rovněž vypomáhal s materiálním zajištěním turnaje.

Hráči Masarykovy ZŠ:

Jan Slavík, Aleš Lorenc, Vojtěch Rusnak, Matěj Král, Jakub Kubeček, Adam Fulka, Filip Koller, David Koblása

DSC05269a.JPG

DSC05267a.JPG  DSC05264a.JPG  DSC05263a.JPG