28. června 2014

Celý školní rok děti ze 2. oddělení školní družiny ( 3. a 5. třídy) řešily spoustu různých úkolů z různých oblastí ( komunikace, logické myšlení, různé vědomosti, hádanky, sudoku, křížovky, ale i  manuální úkoly ). Vše bylo založeno na dobrovolnosti. Za každý splněný úkol dostávaly děti razítka. Tři razítka potom mohly děti směnit za 1 poutníka a putovat dále do říše dosud nevyřešených zadání. Kdo chtěl, putoval. Někdo pomaleji, někdo rychleji. Na konci školního roku jsem vše spočítala a vyhodnotila. Ti, kteří zdolali nejdelší stezku, vyřešili nejvíce úkolů a odnesli si s sebou na prázdniny nejvíce poutníků, ti byli také odměněni drobnými cenami. Prvních 10 putujících dostalo diplom a sladkosti. Tři nejlepší potom Rubikovu kostku, aby dále hloubali, a malý přívěšek. Dětem se tento způsob zábavy a trávení volných chvil celkem líbil a všichni se zapojili. Nástěnka s těmito úkoly a informacemi byla vždy v obležení.

VÝSLEDKY: 1. místo Sára Pavelková -  získala 77 poutníků
                     2. místo  Miloš Teichman - získal 73 poutníků