Úvod > Novinky>Pro rodiče>Dokumenty školy

11. listopadu 2014

V pátek 7. listopadu se naše škola zúčastnila, jako již každoročně, běhu do zámeckých schodů v Náchodě. Autobus s 35 běžci odjížděl v 7.20 hodin od budovy školy. Běžci byli připraveni reprezentovat naši školu ve třech kategoriích – 4. – 5. třída, 6. – 7. třída a 8. – 9. třída. Trať byla velice náročná – 300 schodů a k obtížnosti ještě přispělo mrholení a spadané listí. Naši žáci dobíhali do cíle zcela vysíleni – reprezentovali zodpovědně a s vysokým nasazením. V cíli je čekala teplá polévka,  čaj  a příjemné prostředí náchodského Déčka. Na závěrečném vyhlášení výsledků každé družstvo obdrželo diplom a míč. I když jsme nebyli na předních příčkách, závod jsme si užili.

Zase jeden pěkný den ve společnosti fajn dětí, protože kvalitu dne neurčuje počasí, ale nálada, činnost a chuť si to užít.Všem reprezentantům děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Ing. Renata Veselá